Magazynowanie

W przypadku przedłużającego się oczekiwania na odbiór nowego lokum bądź innej podbramkowej sytuacji, jesteśmy zmuszeni przechować nasz dobytek przez pewien okres.

Jako firma o najwyższych standardach, świadczymy kompleksową usługę magazynowania mienia, zarówno w formie krótko-, jak również długoterminowej.

Nasz wykwalifikowany zespół gwarantuje największą staranność w umieszczeniu przedmiotów w przygotowanym wcześniej kontenerze o odpowiednich warunkach przechowywania.

Magazyn z zabezpieczonym mieniem dodatkowo chroni permanentny system alarmowy, a Twój dobytek ubezpieczony jest polisą. Z magazynowania skorzystać można w szeregu różnych sytuacji, takich jak nagłe wypowiedzenie umowy najmu, brak miejsca w aktualnym mieszkaniu, migracja zarobkowa bądź wakacyjny wyjazd za granicę.

Koronną zaletę tego rozwiązania stanowi także możliwość połączenia go z usługą pakowania oraz transportu, świadczoną również przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Wybierając te opcje oszczędzasz zarówno czas, jak również nerwy poświęcone na doglądaniu całego procesu.